Pohádková stezka Malou Úpou
aneb Putování Malou Úpou za Krkonošskými pohádkami Marie KubátovéUbytování v Malé Úpě
přatelská k dětem

Penzion Permoník

permonik Nově zrekonstruovaný penzion Permoník - to je ideální místo pro aktivní pobyt rodin s dětmi

Připravujeme programy pro děti od pondělí do pátku, sauna, vířivka, masáže, kosmetika, gurmánské zážitky..

E-mail: info@permonik.eu
Web: www.permonik.eu

Horský hotel Pomezní Bouda

pomezni_bouda Nachází se na hřebenu Krkonoš v nadmořské výšce 1050 m n.m., 7 km od vrcholu Sněžky, přímo u hraničního přechodu s Polskem. Ideální východisko hřebenových túr, značené cyklotrasy a turistické trasy přímo u objektu.

Kapacita objektu 50 lůžek, vhodné pro rodinnou rekreaci, oslavy, školení, sportovní soustředění. 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením nebo umyvadlem T+S.

E-mail: info@pomezni-bouda.cz
Web: www.pomezni-bouda.cz

Chata Sněženka

snezenka Chata Sněženka se nachází v malebném prostředí, nedaleko kostela sv. Petra a Pavla. Od chaty je překrásný výhled na Černou horu a Sněžku, vzdálenou pouhých 10km. Ideální podmínky pro sjezdové lyžování (chata je umístěna na sjezdovce), pod chatou dětský provázkový vlek. V létě dobré výchozí místo pro turistiku a cykloturistiku.

Chata je vhodná jak pro rodinnou rekreaci, tak i pro malé kolektivy - lyžařské výcviky, školy v přírodě, pracovní porady. Kapacita objektu je 20 lůžek. Ubytování ve 2-5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Dětem je k dispozici dětský koutek, venku pískoviště, prolézačky.

E-mail: info@snezenka.com
Web: www.snezenka.com

Penzion Blesk

blesk Rodinný penzion Blesk se nachází na klidném a okouzlujícím místě v Horní Malé Úpě (1010 m n.m.) nedaleko Sněžky. Penzion s kapacitou 57 lůžek je ideální pro rodinnou rekreaci, lyžařské kurzy, školy a školky v přírodě, jazykové školy, sportovní kluby, firemní akce, atd.

30 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením (1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový, 2 čtyřlůžkové, 2 pětilůžkové, 1 sedmilůžkový). 19 lůžek v pěkných pokojích se společným sociálním zařízením na patře - umyvadlo s teplou vodou na pokoji (4 dvoulůžkové, 2 trojlůžkové, 1 pětilůžkový). 1 apartmán (bez možnosti vaření) pro 8 osob (3 pokoje: 2 + 3 + 3) s vlastním sociálním zařízením.

E-mail: blesk@penzionblesk.cz
Web: www.penzionblesk.cz

Chata Jednička

jednicka Horská chata v klidném údolí Dolní Malé Úpy v Krkonošském národním parku, 1 km od Spáleného Mlýna. Chata je provozována celoročně a je ideálním místem pro zimní i letní dovolenou pro rodiny s dětmi a kolektivy. Vhodné místo nejen pro lyžování, běžkaření, horskou turistiku a cykloturistiku, ale i pro sběr lesních plodin a relaxaci v krásném prostředí východních Krkonoš. Zastávka skibusu aa cyklobusu je situována přímo pod chatou.

Nabízíme týdenní a víkendové pobyty ve 2, 4 a 6 lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením s velkou společenskou místnostní, hernou a dětským koutkem. Dětem je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a trampolínou. Kapacita objektu je 25 lůžek.

E-mail: info@chatajednicka.cz
Web: www.chatajednicka.cz

Chalupa Hanačka

hanacka Chalupa Hanačka leží na klidném místě s krásným výhledem do údolí. Nabízí hostům ubytování s vlastním vařením, kuchyně je plně vybavena. Venku je k dispozici gril, ohniště, posezení a trampolína pro děti.

E-mail: vyslouzilova.s@seznam.cz
Web: www.chalupahanacka.cz

SKiMU

skimu SKiMU Sport Centrum a Apartmány SKiMU jsou ubytovací a sportovní zařízení 100m od sjezdovky Pomezky, v centru obce Malá Úpa.

Pro ubytované ve SKiMU Sport Centru je připraveno mnoho výhod:
  • pro děti do 6 let ubytování ZDARMA
  • ubytování v moderně zařízených apartmánech pro 4-6 osob
  • parkování u SKiMU Sport Centra ZDARMA
  • 50% sleva na sportoviště SKiMU Sport Centra
  • v zimě 50% sleva na skipas
  • 7 nocí za cenu 6 nocí – 1 noc ZDARMA
  • 6 nocí za cenu 5 nocí – 1 noc ZDARMA
  • 10% sleva na lanovku na Černou Horu v Janských Lázních
  • 10% sleva v Aquaparku v polské Karpaczi


E-mail: info@skimu.cz
Web: www.skimu.cz